Провели благоустрій мостів смт Стрижавка та с. Лаврівка

Дата: 06.07.2021 16:41

Фото без описуЦими вихідними близько 100 жителів нашої громади долучились до акції #ЧистаГромада.

Працівники Стрижавської селищної ради спільно з комунальним підприємством «Турбота» провели благоустрій центрального мосту Стрижавки. Тепер чорно-білі відбійники добре видно водіям, а сам міст тішить око жовто-блакитним декором. Дорогу розчистили від сміття, а дерева навколо — від небезпечних сухих гілок.

У неділю акція пройшла також у Лаврівці і Медвідці. Міст між цими населеними пунктами пофарбували, а узбіччя збільнили від бур'яну та сухостою.

"Приємно, що люди розуміють важливість спільної роботи і часто самі проявляють ініціативу. "На місцях" краще видно, куди першочергово спрямувати енергію та ресурси. На черзі — решта територій. Маємо у Стрижавській громаді 7 мостових конструкцій. Усі вони потребують дбайливої хазяйської руки. Тому будемо поступово повертати кожному мосту естетитчний вигляд. Дякую вам, дорогі земляки, за те, що власний вихідний присвятили суспільно важливій роботі. Вкорте переконався: ви вболіваєте за рідний край і готові працювати заради спільного блага" , - зазначив на своїй facebook сторінці Стрижавський селищний голова Михайло Демченко.