УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 13.07.2021 14:55

Фото без описуВідділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора закладу освіти:

КЗ «МІЗЯКІВСЬКО-ХУТІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ  ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» (23213, Вінницька обл., Вінницький р-н, село Мізяківські Хутори  вул.Центральна, будинок 22(наказ від 12.07.21 р. № 69/о).

Вимоги до кандидата:

громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копія паспорта громадянина України;

• копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

• документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

• копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

• довідку про відсутність судимості;

• довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

• мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів: з 15 липня по 10 серпня 2021 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: Вінницька область, смт. Стрижавка, вул.Київська,174 (Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради)

З додатковою інформацією про умови оплати праці, етапи проведення конкурсу, склад конкурсних комісій, а також примірним переліком питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразками ситуаційних завдань можна ознайомитися на сайтах: Стрижавської селищної ради (https://stryzhavska-rada.gov.ua/) та Відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради (https://vinrvo.gov.ua/)  та за телефонами: (головний спеціаліст). Е-mail: osvitastr@ukr.net.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та спорту Стрижавської селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення цього оголошення.

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти

Вимоги до кандидатів