Вiдшкодування витрат за закупленi установку iндивiдуального доїння або (та) холодильну установку для зберiгання i охолодження молока

Дата: 14.07.2021 10:17

Фото без описуВиплата часткового вiдшкодування витрат за закупленi установку iнднвiдуального доiння або (та) холодильну установку для зберiгання i охолодження молока (далi - часткове вiдшкодування витрат на установку) здiйснюетъся у межах фактичних витрат за закуплену фiзичною особою в поточному роцi для власного користування нову установку iндивiдуального доїння або (та) холодильну установку (ларi) вiтчизняного виробництва, за умови утримання у власному домогосподарствi 3 (три) i бiльше голiв корiв молочного напряму продуктнвностi, iдентифiкованих та зареєстрованих в установленому порядку, в розмiрi 50 % вартостi.

Для отримання часткового вiдшкодування витрат на установку фiзичнi особи подають в Департамент мiжнародного спiвробiтництва та регiонального розвитку облдержадмiнiстрацiї щомiсяця до 1 числа наступного мiсяця та до 1 грудня поточного року наступнi документи:

1) довiдку, видану радою територiальної громади про кiлькiсть корiв, якi утримуються в домогосподарствi;

2) копiї паспортiв великоi рогатої худоби; ветеринарних карток до них (за ix наявностi);

3) копiю технiчноi документацiї на установку (iнструкцiя або паспорт);

4) оригiнал платiжного документу ( товарний чек або квитанція про оплату)

5) копiю паспорта особи;

6) копiю документа, що засвiдчує реестрацiю у Державному реєстрі фiзичних осiб-платникiв податкiв (крiм фiзичних осiб, якi через своi релiгiйнi переконання вiдмовляються вiд прийняття реестрацiйного номера облiковоi картки платника податкiв та повiдомили про це вiдповiдний орган державноi податковоi служби i маютъ вiдмiтку в паспортi);

7) довiдку про вiдкриття поточного рахунка в банку.

Документи подаютъся фiзичною особою до Департаменту мiжнародного спiвробiтництва та регiоналъного розвитку облдержадмiнiстрацii: вул.Хмельницьке шосе,7 («Книжка»), 8 поверх, каб.805. Час прийому документiв: 08.00-16.30 год., перерва 13.00-14.00 год. Телефон для довiдок: (0432)-661434.