Проведено 16 позачергову сесію Стрижавської селищної ради

Дата: 15.07.2021 13:05

Фото без опису14 липня під головуванням селищного голови Михайла Демченка відбулася позачергова 16 сесія Стрижавської селищної ради. На порядок денний було винесено 16 питань.

Затвердили рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Стрижавської територіальної громади. Це податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; плату за землю та пільги зі сплати земельного податку; транспортний податок; єдиний податок; туристичний збір.

Внесли зміни до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік. Також внесли зміни до Програм: розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік, підвищення якості надання медичних послуг населенню Стрижавської територіальної громади на 2021 рік та розвитку культури та духовного відродження Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Прийняли рішення про надання згоди на безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Стрижавської територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради.

Детальніше можна ознайомитися з кожним проєктом рішення на офіційному сайті Стрижавської територіальної громади.