Культура у Стрижавській громаді (ВІДЕО)

Дата: 30.07.2021 10:21

Культура надзвичайно важлива і водночас недооцінена частина життя громади. Її носіями є люди, котрі зберігають автентичні традиції нашого краю і розвивають його творчий потенціал.

«Я щиро радію з того, що жителі Стрижавської громади можуть здивувати піснею і вишиванням, виробами з дерева чи глини, живописом і танцями. Вірю, що невдовзі ми матимемо свій унікальний фест, котрий стане майданчиком для єднання людей і популяризації культурної спадщини. Дякую кожному, хто докладає зусиль, щоб зберегти і примножити те унікальне, що у нас є», - зазначив на своїй сторінці у Facebook голова територіальної громади Михайло Демченко.