Стрижавська громада отримає 3 автомобілі для амбулаторій сімейної практики

Дата: 30.07.2021 15:45

Амбулаторії сімейної практики громад Вінницької області отримають 19 автомобілів Renault Duster. З 2020 року автомобілі перебували в оперативному управлінні Авторемонтної бази закладів охорони здоров’я. На сесії 30 липня депутати обласної Ради підтримали рішення, яким автівки передають у власність територіальним громадам.  Відповідно до ухваленого рішення:

• Оратівській територіальній громаді передано 4 авто  – для Медівської, Новоживотівської, Фронтівської й Оратівської амбулаторій.
  • До  Мурафської територіальної громади передають 2 автомобілі – для Пеньківської та Михайлівської амбулаторій.
  • Жмеринська міська територіальна громада отримує 3 машини – для Носківської, Мартинівської та Браїлівської амбулаторій.
  • Тростянецькій селищній територіальній громаді  передається 2 автомобілі – для Ілляшівської та Четвертинівської амбулаторій.
  • Вінницька міська територіальна громада  отримає 3 спецавтомобілі – для Гавришівської, Писарівської та Вінницько-Хутірської  амбулаторій.
  • Стрижавська територіальна громада отримає автомобілі – для Стрижавської,  Сосонської та  Мізяківсько-Хутірської амбулаторій.
  • Одне спецавто передається до Уладівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Усі спецавтомобілі Renault Duster 2020 року випуску. Автомобілі придбані коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. У 2018-2020 роках на Вінницьку область виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам  на придбання 155 одиниць службового автотранспорту для   амбулаторій загальної практики сімейної медицини на суму 77,5 млн грн, співфінансування з місцевих бюджетів - 7,8 млн грн.

За матеріалами Вінницької обласної ради.