Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 12.08.2021 10:46

Фото без опису11 серпня 2021 року під керівництвом голови територіальної громади Михайла Демченка відбулося засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради.

Члени виконкому схвалили зміни до Програми підвищення якості надання медичних послуг населенню та Програми розвитку культури та духовного відродження Стрижавської   територіальної громади на 2021 рік.

Схвалено проєкт рішення про внесення змін до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Також було затверджено проєкт рішення «Про розроблення Комплексного планку просторового розвитку території Стрижавської територіальної громади.

Створено робочу групу з питань підготовки проекту рішення селищної ради «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2022 рік».

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.