Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Дата: 12.08.2021 10:13
Кількість переглядів: 67

1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території для будівництва та обслуговування логістичного комплексу та станції технічного обслуговування автомобілів на території Стрижавської територіальної громади Вінницького району, за межами населеного пункту», розроблено відповідно до розпорядження Вінницької районної державної адміністрації № 88 від 01 квітня 2021 р. В звіті про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території для будівництва та обслуговування логістичного комплексу та станції технічного обслуговування автомобілів на території Стрижавської територіальної громади Вінницького району, за межами населеного пункту» проведена оцінка впливу параметрів забудови та ландшафтної організації території   на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

 

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:   Стрижавська селищна рада.

 

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 12 серпня 2021 року та триває до 12 вересня  2021 року;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості  надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника  із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; у електронному вигляді;

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):  не плануються;

г)  орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Стрижавська селищна рада за адресою: 23210, Вінницька обл., Вінницький р-н, смт. Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7 тел: (0432) 58-57-62, E-Mail адреса: info@stryzhavska-rada.gov.ua. Відповідальний за організацію розгляду: Начальник відділу містобудування і архітектури апарату Стрижавської селищної ради Рудий Володимир Степанович.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: за адресою: 23210, Вінницька обл., Вінницький р-н, смт. Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7 тел: (0432) 58-57-62, E-Mail адреса: info@stryzhavska-rada.gov.ua. Відповідальний за організацію розгляду: Начальник відділу містобудування і архітектури апарату Стрижавської селищної ради Рудий Володимир Степанович.

Строки подання зауважень та пропозицій: до 12 вересня 2021 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб – сайти: Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Вінницької обласної державної адміністрації (www.vin.gov.ua) та Головне управління статистики у Вінницькій  області  (www.vn.ukrstat.gov.ua/).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: - транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводились.

         Звіт СЕО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь