Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 19.08.2021 17:59

Фото без опису19 серпня 2021 року під головуванням Стрижавського селищного голови Михайла Демченка відбулось засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради. На порядок денний винесено 14 питань.

Членами виконавчого комітету схвалено проєкт рішення про внесення змін до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік та зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування  Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.        Затвердили Порядок здійснення роздрібної торгівлі через дрібно роздрібну торговельну мережу шляхом використання  засобів пересувної мережі під час відзначення Дня Стрижавської територіальної громади  28 серпня 2021 року в смт Стрижавка

Також розглянули і ухвалили проект рішення про організацію та проведення заходів з нагоди відзначення 30 – ї річниці незалежності України.

За вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей виконавчий комітет висунув кандидатуру Коваленко Тетяни Василівни, жительки села Підлісне, багатодітної матері, яка народила і належно виховала п’ятеро дітей, для почесного звання України «Мати-героїня».

В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались захисту прав дітей,  майнових питань та поштових адрес.

Члени виконкому схвалили усі проєкти рішень, які були винесені на порядок денний.