Вітання голови Стрижавської громади Михайла Демченка з Днем Незалежності України (ВІДЕО)

Дата: 24.08.2021 20:49

Шановна громадо! Вітаю Вас з днем народження України!

Нашій незалежності — 30 років! Як оцінити цей шлях? Передовсім через призму цінностей і здобутків. Нині вільно і без страху говоримо уголос «Ми — українці!» Щоб мати таку можливість довелось пройти тернисту дорогу випробувань. Багато століть поспіль ми боролись за свою землю, мову та свободу. За право обирати власний шлях розвитку. Боротьба триває і далі. А незалежність, здобута 30 років тому, надихає рухатись вперед.

Незалежна Україна починається у кожному з нас: в родинах, колективах, селах і містечках. У щоденній праці, свідомому ставленні до довкілля, повазі до історії і культури.

Завдяки реформі децентралізації рік тому ми об’єдналися у спроможну Стрижавську громаду. Сформували стратегію і крок за кроком втілюємо її. Розвиваючи громаду, примножуємо добробут рідної країни і будуємо спільне майбутнє. Успішне та щасливе для всіх.

Дорогі земляки, нехай любов до України зміцнює наш дух і додає сил у досягненні поставлених цілей. Хай славне минуле нашого краю буде надійним фундаментом для нових звершень. Говорімо рідною мовою, плекаймо свої традиції, цінуймо незалежність!

Щиро — Михайло Демченко,

голова Стрижавської територіальної громади