Урочиста церемонія покладання квітів з нагоди Дня незалежності України

Дата: 25.08.2021 15:03

Фото без опису24 серпня у День Незалежності України, у Стрижавці відбулась церемонія покладання квітів. Вшанувати пам'ять та покласти квіти до пам’ятника воїнам-односельчанам, загиблим на фронтах Другої Світової війни та меморіальної дошки Хитрику Геннадію Васильвичу прийшли представники селищної ради, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, старости, освітяни та небайдужі жителі.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за цілісність і незалежність України.

День незалежності України – головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Цей день навіки увійшов в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українців.