Більше 100 питань розглянули на черговій сесії селищної ради

Дата: 25.08.2021 08:10

Фото без опису20 серпня під головуванням селищного голови Михайла Демченка проведено 20 чергову сесію. На порядок денний було винесено 104 питання.

Перед початком сесії голова територіальної громади Михайло Демченко вручив подяки Вінницької обласної Ради депутатам Стрижавської селищної ради 8 скликання  - Олегу Коливайлу, Олександру Кошелєву та Олегу Кузьменку за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну життєву позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Також Михайло Іванович привітав депутатів селищної ради, які успішно закінчили сертифіковану програму «Організація роботи депутата місцевої ради» та вручив їм сертифікати.

Основна частина питань – це земельні, які безпосередньо стосувались жителів громади. Також прийняли рішення про виконання бюджету селищної ради за І півріччя та внесли зміни до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Ухвалили рішення про відкриття інклюзивної групи у КУ «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Десняночка» с.Сосонка» та відкриття інклюзивного класу в КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка».

Детальніше можна ознайомитися з кожним проєктом рішення на офіційному сайті Стрижавської територіальної громади.