Позачергова 21 сесія Стрижавської селищної ради

Дата: 06.09.2021 15:58

Фото без опису03 вересня під головуванням селищного голови Михайла Демченка проведено 21 позачергову сесію.

Перед початком сесії голова територіальної громади Михайло Демченко вручив подяки організаторам світлиць за участь у проведенні І-го фестивалю традиційної культури «СтрижФест» та з нагоди відзначення Дня Стрижавської територіальної громади. Михайло Іванович подякував усім, хто приймав активну участь в організації свята та подякував народним майстрам з кожного населеного пункту громади за гідне представлення культурної спадщини свого краю.

Після урочистої частини депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Ухвалили проєкти рішень про Програму соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на 2021 рік та про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Затвердили фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» на 2021 рік. Ухвалили рішення про внесення змін до ббюджету Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Розглянули ряд земельних питань, які стосуються жителів нашої громади.

Із 213 питань порядку денного сесії депутатами було ухвалено 209 рішень.