Дата: 16.09.2021 11:12

Фото без описуДовгоочікувана подія для істориків, реконструкторів та любителів історії – 18-19 вересня 2021 року на території Історико-меморіального комплексу пам’яті жертв нацизму (смт Стрижавка Вінницького району), відокремленого підрозділу Вінницького обласного краєзнавчого музею, за участі громадської організації «Жива історія», відбудеться VI військово-реконструкторський міжнародний фестиваль «Жива історія: Вервольф. 1943-1944 рр.».

Учасниками заходу будуть клуби історичної реконструкції з усієї України (близько 100 осіб), які спеціалізуються на періоді Другої світової війни.

На фестивалі діятимуть табори Червоної армії (РСЧА) армії, Вермахта та їх союзників. Форма одягу і спорядження відповідають 1944 р.

В програмі фестивалю

18 вересня:

• 12:00 – загальне шикування, урочисте відкриття фестивалю
  • 15:00–16:00 – відтворення бою між Вермахтом та РСЧА

19 вересня:

• 10:00–12:00 – тактична гра

Форма одягу і спорядження відповідає 1944 р.

Захід відбудеться з нагоди відзначення 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Його метою є привернення уваги суспільства до збереження і вшанування пам’яті тих, хто боровся з нацизмом, сприяння об’єктивному висвітленню складних історичних подій минулого, патріотичному вихованню молоді.

Вартість вхідного квитка:
для дітей та студентів – 20 грн
для дорослих – 30 грн

Більше інформації про Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму та попередні фестивалі