Оновлена шкільна їдальня Стрижавського ліцею №2

Дата: 20.09.2021 15:07

Фото без описуУ новий навчальний рік — з оновленим обладнанням для шкільної їдальні! Його вже встигли оцінити кухарі та школярі Стрижавського ліцею №2, де навчаються понад 560 дітей.

У харчоблоці ліцею з’явилась сучасна вентиляційна система, а саме приміщення відремонтувано.

Тепер усі позиції меню проходять через зручну роздаткову лінію. Є марміт холодних страв і марміт гарячих, завдяки якому їжа тривалий час залишається теплою, а отже, корисною для організму.

На кухні облаштовано сучасне енергоощадне обладнання: пароконвектомат, холодильник, посудомийна машина та спеціалізований чайник. Замінили 100% тарілок та чашок на сучасний стильний посуд. Персоналу харчоблоку видали нову уніформу.

Щоб із приготуванням обідів не виникало проблем, збільшили потужність електроенергії у харчоблоці.

"Будемо проводити подібні модернізації і в інших навчальних закладах, адже це інвестиція у здоров’я молодого покоління. Нехай наші діти харчуються правильно і в комфортних умовах!", - зазначив голова Стрижавської териториальної громади Михайло Демченко.

Загалом на ремонт було витрачено близько 500 тисяч гривень з бюджету громади.