На сесії селищної ради відзначили призерів Чемпіонату Європи та їх тренерів

Дата: 20.09.2021 15:09

Фото без опису17 вересня під головуванням селищного голови Михайла Демченка проведено 22 позачергову сесію. На порядок денний було винесено 94 питання.

На початку пленарного засідання голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко привітав переможців Чемпіонату Європи «Batumi Wushu Open International 2021» та висловив щиру вдячність тренерам за плідну працю і високу підготовку дітей, а також побажав нових здобутків.

За видатні спортивні досягнення, популяризацію здорового способу життя, прославлення Стрижавської територіальної громади та з нагоди Дня фізичної культури та спорту грамотою Стрижавської селищної ради та пам’ятними подарунками нагороджено:

• Бабенка Ярослава Святославовича, який зайняв:

1 місце - розділ саньда, вікова група 10-11 років, вагова категорія до 33 кг;

2 місце - розділ туй шоу, вікова група 12-13 років, вагова категорія до 36 кг;

3 місце - розділ саньда, вікова група 12-13 років , вагова категорія до 39 кг.

• Мірієва Раміра Заїдовича, який зайняв:

1 місце - розділ саньда,  вікова група 12-13 років , вагова категорія до 39 кг;

1 місце - розділ туйшоу, вікова група 12-13 років , вагова категорія до 36 кг.

• Климчук Ірину Олександрівну, яка зайняла:

1 місце - розділ саньда, вікова група 14-15 років , вагова категорія до 56 кг;

3 місце - розділ туйшоу, вікова група 18+ років , вагова категорія до 60 кг.

• Кулик Альону Сергіївну, яка зайняла:

2  місце - розділ саньда,  вікова група 18+ років , вагова категорія до 65 кг;

1 місце - розділ туйшоу,  вікова група 18+ років , вагова категорія до 60 кг;

1 місце - розділ саньда, вікова група 18+ років , вагова категорія до 65 кг.

• Андрущак Андрія Олександрович, який зайняв:

1 місце – розділ туйшоу, вікова група 18+ років , вагова категорія до 70 кг;

1 місце - розділ саньда, вікова група 18+ років , вагова категорія до 65 кг.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, особистий внесок у виховання та підготовку учасників Чемпіонату Європи  «Batumi Wushu Open International» та з нагоди Дня фізичної культури та спорту подякою Стрижавської селищної ради та пам’ятними подарунками відзначено тренерів: Бея Олександра Володимировича, Заведія Дениса Сергійовича, Гаврилюка Володимира Сергійовича, Причепу Дмитра Сергійовича, а також президента ГО ФОСК «У ВЕЙ» - Бабенка Святослава Володимировича.

Після урочистої частини депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Прийняли рішення про внесення змін до переліку доріг комунальної власності громади для проведення поточних ремонтів,  Порядок розгляду електронної петиції, затвердили Детальний план території для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Сосонка.

Враховуючи висновки постійних комісій селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестиції та міжнародного співробітництва, з гуманітарних питань затвердили Програму з питань реалізації державної сімейної, дитячої та гендерної політики на 2021 рік та Програму соціального захисту сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Обранці затвердили Прогноз бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2022 -2024 роки.

Із 94 питань порядку денного сесії депутатами було ухвалено позитивні рішення по 92 питанням.