Турнір з футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти

Дата: 21.09.2021 15:32

Фото без описуУ п’ятницю 17 вересня 2021 року на центральному стадіоні смт Стрижавка відбувся Чемпіонат з футболу «Золота осінь» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Стрижавської територіальної громади . У протистоянні зустрілося сім команд: КЗ «Ліцей 1 смт Стрижавка»,  КЗ «Ліцей 2 смт Стрижавка», КЗ «Сосонський ліцей», КЗ «Мізяківсько-Хутірський ліцей», КЗ «Пеньківський ліцей», КЗ «Переорська гімназія» та КЗ «Лаврівська гімназія».

На початку заходу з вітальним словом  до учасників змагань звернулися голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, директор КЗ «ДЮСШ «Десна» Стрижавської селищної ради Андрій Заводян та директор Стрижавського ліцею №1 Галина Комарчук.

Наші  юні спортсмени продемонстрували свої знання та навички у футболі та продемонстрували професійну гру. За результатами змагань призові місця розподілились так:

• І місце - учні Стрижавського ліцею №1;
  • ІІ місце - учні Стрижавського ліцею №1;
  • ІІІ місце - учні Сосонського ліцею.

Переможців нагородили грамотами та кубками.

Для того, щоб взяти участь у змаганнях і досягти певних перемог необхідна наполегливість та системні тренування. Вітаємо учасників змагань, бажаємо міцного здоров’я, творчих та спортивних успіхів!