З професійним святом привітали працівників освіти Стрижавської громади (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дата: 01.10.2021 11:30

Фото без описуТворці нового покоління українців - це про наших вітчизняних працівників освіти, які традиційно відзначають своє професійне свято у першу неділю жовтня. Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана, яка ввесь час перебуває в пошуку чогось нового, цікавішого, досконалішого. Немає, мабуть, на землі людини яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.

Напередодні професійного свята, 30 вересня, у актовій залі Сосонського ліцею відзначили освітянську еліту Стрижавської територіальної громади. Цього дня віншували вчителів, вихователів дошкільних навчальних закладів, тренерів ДЮСШ «Десна», бібліотекарів, працівників відділу освіти сім’ї, молоді, спору, культури та туризму Стрижавської селищної ради, технічний персонал навчальних закладів. Вітали із професійними досягненнями особистими та колективними, спортивними звитягами, впровадженням інноваційних методів навчання, за багаторічну та сумлінну працю.

Привітати освітян завітали: голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Стрижавської селищної ради - Світлана Лендя, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Стрижавської селищної ради – Олеся Марцинюк, староста села Сосонка Микола Демченко, начальник відділу освіти сім’ї, молоді, спору, культури та туризму Стрижавської селищної ради - Світлана Томусяк.

«Педагог – це надзвичайно складна професія. Люди, які присвятили своє життя навчанню та вихованню підростаючого покоління, заслуговують на величезну шану і повагу. Я розумію, наскільки вам буває важко, адже ви всі сили віддаєте дітям. Проте наскільки ж радісно дивитися в очі дітей, які з повагою до вас ставляться. Я знаю, що вчителі нашої громади – згуртована команда, велика родина професіоналів та патріотів своєї справи», - зазначив голова громади Михайло Демченко. Подякував освітянам за їх роботу, особливо в такі нелегкі часи, коли школи працюють в умовах пандемії, відповідальне ставлення до роботи, побажав успіхів у педагогічній діяльності, міцного здоров’я, творчої енергії, натхнення, миру та добра.

Найкращим результатом педагогічної роботи є розумні та виховані діти, переможці різноманітних конкурсів, олімпіад, спортивних турнірів, тощо.  Тож за сумлінну творчу працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти було нагороджено грамотами Стрижавської селищної ради та грошовими винагородами працівників освітянської ниви Стрижавської  громади.

Кращих представників освітянської галузі було відзначено почесними грамотами Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

Поміж відзначень лунали вокальні та тішили око хореографічні композиції презентовані аматорами сцени Стрижавської громади. Також своїми талантами вітали педагогів зразковий аматорський ансамбль «Рута Мята» Вінницької обласної філармонії (керівник Ірина Кашпрук).

Довідково:

У  2021 н. р. освітній процес у закладах загальної середньої освіти Стрижавської селищної ради забезпечують 214 педагогічних працівники, заклади дошкільної освіти укомплектовані 46-ма педагогічними працівниками, 196 технічних працівників шкільної та дошкільної освіти. У закладах освіти  працює 9 вчителів, яким присвоєно звання «вчитель-методист», 41 педагогічний працівник із званням «старший вчитель».

З 2021 навчального року в дитячо-юнацькій спортивній школі «Десна» Стрижавської селищної ради функціонує 5 відділень спорту: баскетбол, бокс, волейбол, ушу та футбол; займається 352 вихованців, працює 12 тренерів – викладачів.