Михайло Демченко привітав освітян з професійним святом - Днем вчителя!

Дата: 03.10.2021 10:00

Фото без описуДорогі працівники і працівниці освітньої галузі!

Чимало людей володіють глибокими знаннями і вміннями, та не кожному під силу майстерно передавати їх іншим. Ви ж маєте унікальний талант прищеплювати любов до творчого пошуку і пізнання світу, виховувати людяність, толерантність та віру в себе. Щодня спілкуючись з дітьми та молоддю, формуєте у них здоровий погляд на життя і справжні цінності.

Результати вашої праці, можливо, і не відчутні миттєво, але дають найбажаніші плоди. Завдяки педагогічним старанням великої вчительської родини маємо у нашій Стрижавській громаді кмітливих, ввічливих, екосвідомих людей, котрі готові розвивати різні сфери її життя.

Щиро бажаю вам натхнення у роботі, професійного зростання, гідних умов праці і гордості за своїх учнів! Нехай їхні успіхи додають вам сил! Здоров’я і добра вам та вашим близьким!

Щиро —  Михайло Демченко,

голова Стрижавської територіальної громади