На території Стрижавської територіальної громади з 15 жовтня розпочинається опалюваньний сезон

Дата: 11.10.2021 17:49

Фото без опису11 жовтня 2021 року під керівництвом голови територіальної громади Михайла Демченка відбулося засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради. На порядок денний винесено 19 питань.

Членами виконавчого комітету схвалено проєкт рішення про внесення змін до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік .

Також прийняли рішення про початок опалювального сезону 2021/2022 років, згідно з рішенням опалювальний сезон розпочнеться тоді, коли впродовж трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становитиме +8 градусів або нижче, але не пізніше 15 жовтня.

Членами виконавчого комітету схвалено ряд проєктів програм:
•    Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.
•    Програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.
•    Програми розвитку фізичної культури та спорту Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.
•    Програми розвитку культури та духовного відродження Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.
•    Програми охорони навколишнього природного середовища на території Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.
•    Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.
•    Програми комплексного просторового планування території Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

А також внесено зміни до таких програм:
•    Комплексної програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки.
•    Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.
•    Програми розвитку культури та духовного відродження Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.