Розпочались роботи з каналізування Стрижавки!

Дата: 12.10.2021 10:58

Фото без описуСтоки від житлових масивів «Агромаш», «СВК», а також закладів соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства невдовзі будуть направлені у мережі міста Вінниці.

За проєктом планується збудувати 2 каналізаційні насосні станції та 10 км трубопроводів. Це дозволить забезпечити комфортним водовідведенням 12 тисяч жителів громади. У ІV кварталі нинішнього року планується прокладання мереж у житловому масиві "СВК".

"Роботи будуть проходити у два етапи. Спочатку ліва сторона Південного Бугу, потім — права. Наразі триває укладання труб по вулиці Новій смт Стрижавки із подальшим будівництвом каналізаційної насосної станції №1. Перед здачею об'єкта проведемо пуско-налагоджувальні роботи у тестовому режимі. Працюємо заради комфорту у громаді!" , - зазначив голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко.

Проєкт із каналізування Стрижавки — приклад дієвого співфінансування. Цього року на його реалізацію передбачено в обласному бюджеті передбачено 6 млн 86 тис. грн., у селищному бюджеті — 2 млн 862 тис. грн.