У Супрунові відзначили День села!

Дата: 18.10.2021 16:52

Фото без опису14 жовтня жителі села Супрунів відзначили день села. Згадка про цей населений пункт датується ще 1430-им роком. Заснував його Супрун Іванович, який оселившись біля річки Згар, назвав місце на свою честь.

У середині 18-го століття тут збудували дерев'яну церкву Покрови Пресвятої Богородиці. Престольне свято відзначають і донині.

Для місцевих жителів цей день – ще один привід зібратися разом, поспілкуватися, послухати музичні композиції, подивитися на виступи односельчан, порадіти їхнім творчим успіхам.

На урочисту подію, привітати жителів Супрунова зі святом, завітали голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, його заступник Світлана Лендя, старости Стрижавської територіальної громади - Ірина Лісова, Микола Демченко, Людмила Панасюк, Яна Пушечнікова, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради - Олеся Марцинюк, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури та туризму селищної ради - Світлана Томусяк, депутити та члени виконавчого комітету Стрижавської селищної ради.

У цей святковий день шановні гості бажали жителям міцного здоров’я, достатку, духовного зростання та родинного затишку, а  селу Супрунів – стабільності та процвітання.

Артисти художньої самодіяльності КЗ» Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської порадували присутнім прекрасний концерт. Усі присутні мали змогу переглянути світлицю народної творчості та поласувати смаколиками польової кухні.

Завершилася концертна програма розіграшем безкоштовної лотереї, де було розіграно безліч призів.
Святковий захід видався урочистим та веселим, сповненим посмішками, гумором та позитивними емоціями.