І етап конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» на 2021-2022 роки

Дата: 19.10.2021 11:42

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови обласної Ради  «Про конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади у 2021-2022 роках» від 5 жовтня 2021 року № 284 та рішення Експертної ради (протокол № 1 від 5 жовтня 2021 р.) з 05 жовтня 2021 року оголошено конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади у 2021-2022 роках» (далі - Конкурс).

Відбір проєктів на Конкурс відбувається у два етапи.

І етап відбувається на місцевому рівні. Сільська, селищна та міська рада відповідальні за відбір та подачу проєктів на ІІ етап Конкурсу.

ІІ етап відбувається на обласному рівні. Подача проєктів територіальними громадами до Дирекції конкурсу відбувається у визначені цим Положенням терміни. Організація презентування та оцінювання проєктів здійснюється Виконавчим адміністратором Конкурсу. Переможці Конкурсу визначаються  Експертною радою.

До участі в ІІ етапі Конкурсу приймаються не більше 4-х проєктів від територіальної громади з населенням 10 тис жителів та більше, з яких переможцями можуть бути визнані не більше 2-х проєктів.

ГРАНИЧНІ ОБСЯГИ СПІВФІНАНСУВАННЯ ТА ВЕЛИЧИНА ВЛАСНОГО ВНЕСКУ:

для територіальної громади з населенням  10 тис жителів та більше обсяг співфінансування з обласного бюджету – до 500 тис. грн, власний внесок та/або внесок партнерів – не менше 50 % від загального бюджету проєкту

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:

1. «Безпечна та доступна громада» - впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади. Створення середовища, доступного для всіх жителів громади.

2. «Здоров’я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинного та вторинного рівнів) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області, створення умов, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку та здорового способу життя.

3. «Сучасна громада» - розвиток культурної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку тощо.

4. «Спроможна громада» - економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

УВАГА!

Підготовлені проектні заявки на І етап подаються до Відбіркової комісії  Стрижавської селищної ради:

- в друкованому та електронному вигляді на пошту stg2030@ukr.net   до 15 листопада 2021 року згідно з формою, розміщеною на офіційному вебсайті Стрижавської селищної ради.

Заяви, які надійшли до Відбіркової комісії  Стрижавської селищної ради після встановленого терміну, не розглядаються.

Усі подані до Відбіркової комісії  Стрижавської селищної ради матеріали, незалежно від результатів розгляду, заявникам не повертаються.

Контактні особи від Відбіркової комісії Стрижавської селищної ради:

Скорбач Ольга Павлівна – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату селищної ради, тел. 58-52-96

Чайкун Лілія Олегівна  заступник начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату селищної ради, тел. 58-52-96

вимоги до подання та розробки проєктів на конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2021-2022 роках.