Продовжили акцію #ЧистаГромада - навели лад біля Десенки, у мікрорайоні "Санаторій" селища Стрижавка

Дата: 25.10.2021 08:27

Фото без описуПродовжили акцію #ЧистаГромада і великим гуртом навели лад біля Десенки, у мікрорайоні "Санаторій" селища Стрижавка.

Працівники виконавчого органу, структурних підрозділів Стрижавської селищної ради, комунальних установ та організацій, старости та небайдужі жителі громади розчистили територію від чагарників, сухих дерев та бур'яну, зробити її охайною і доглянутою. Чоловіки працювали бензопилами та сокирами, жінки носили гілля і чепурили галявину за допомогою граблів.

Депутат селищної ради Микола Захаревич особисто сів за кермо фронтального навантажувача, який люб'язно надав для потреб цієї акції.

Саме тут, по вулиці Санаторній планується будівництво культурно-оздоровчого майданчику для дітей і дорослих.