Посилення контролю за виконанням протиепідемічних обмежень

Дата: 29.10.2021 12:53

Фото без описуЗ метою посилення контролю за виконанням протиепідемічних обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами) посилено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, зокрема щодо наявності у працівників та відвідувачів закладів торгівлі, розважальних закладів, закладів громадського харчування, спортивних залів, пасажирів міжобласного сполучення на автобусних маршрутах, авіаційному та залізничному транспорті документів про вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2; або про негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції чи експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, які проведені не більш як за 72 години; або про негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужанні від зазначеної хвороби, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія), а також притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.