Стрижавська громада долучилася до екологічного проєкту «Озеленення планети»

Дата: 30.10.2021 14:44

Фото без описуСьогодні, 30 жовтня, працівники Стрижавської селищної ради, старости та небайдужі жителі разом із очільником територіальної громади Михайлом Демченком долучилася до екологічної ініціативи «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального проєкту «Greening of the Planet» («Озеленення планети»).

В селі Дорожне біля адміністративної будівлі озеленили паркову зону, висадили 30 саджанців - канадський клен та ялинки.

Цим проєктом ми долучаємось до глобальних екологічних ініціатив і формуємо відповідальне українське суспільство. Саме так ми зможемо стати частиною екологічно свідомого людства, яке об’єдналося для порятунку планети від глобального потепління.

Нагадуємо, що організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України». За підтримки Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України і Державне агентство лісових ресурсів України.