На виконкомі розглянули ряд важливих питань, що стосуються життєдіяльності громади

Дата: 05.11.2021 18:57

Фото без опису5 листопада 2021 року під керівництвом голови територіальної громади Михайла Демченка відбулося засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради. На порядок денний було винесено 37 питань.

Начальник відділу фінансів Лариса Микитюк поінформувала про виконання бюджету Стрижавської селищної територіальної громади  за 9 місяців 2021 року. Членами виконавчого комітету схвалено проєкт рішення про внесення змін до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Рішенням виконавчого комітету погоджено проєкти змін до програм:

• Програми соціального захисту населення  Стрижавської територіальної громади на 2021рік, у новій редакції;
  • Програми управління комунальним майном Стрижавської територіальної громади на 2021 рік;
  • Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік;
  • Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2020-2021 роки.

Вирішили затвердити акти обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, кронуванню та санітарній очистці та забезпечити оформлення ордеру на видалення зелених насаджень згідно із затвердженими актами.

Обстеження стану зелених насаджень було проведено комісією з обстеження стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території:

• вул. Новосільська, 39 смт Стрижавка, (територія дитячого будинку-інтернату);
  • вул. 40-річчя Перемоги, смт Стрижавка;
  • територія біля в/ч А2656;
  • с. Бруслинівка;
  • вул. Тиха,100, с.Славне;
  • пров. П.Мирного смт Стрижавка;
  • територія КЗ «Лаврівська гімназія».

В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались надання матеріальної допомоги жителям територіальної громади, захисту прав дітей, майнових питань, поштових адрес та відзначення ювілярів.