Проведено позачергову сесію: На території Стрижавської селищної ради створено 4 старостинських округи

Дата: 10.11.2021 16:15

Фото без опису09 листопада під головуванням селищного голови Михайла Демченка відбулася позачергова 24 сесія Стрижавської селищної ради. На порядок денний було винесено 90 питань.

Депутати прийняли рішення про утворення на території Стрижавської селищної ради  4 старостинських округи:

- Пеньківський старостинський округ з центром в с. Пеньківка, що складається із сіл: Пеньківка, Підлісне, Бруслинівка, Супрунів. Староста Пеньківського старостинського округу – Лісова Ірина Іванівна;

- Лаврівський старостинський округ з центром в с. Лаврівка, що складається із сіл: Лаврівка, Медвідка, Дорожне. Староста Лаврівського старостинського округу – Пушечнікова Яна Михайлівна;

- Сосонський старостинський округ з центром в с. Сосонка, що складається із села Сосонка. Староста Сосонського  старостинського округу – Демченко Микола Дмитрович;

- Мізяківсько-Хутірський старостинський округ з центром в с. Мізяківські Хутори, що складається із сіл: Мізяківські Хутори, Переорки, Тютюнники. Староста Мізяківсько-Хутірського округу – Панасюк Людмила Василівна.

Прийнято рішення про внесення змін до Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на 2021 рік; Програми розвитку місцевого самоврядування населення Стрижавської територіальної громади на 2021 рік; Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік; Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2020-2021 роки; Програми управління комунальним майном Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Також затвердили бюджетні, земельні та організаційні питання.

Із 90 питань порядку денного сесії депутатами було ухвалено позитивні рішення по 88 питанням.