Оголошення щодо створення Молодіжної ради при Стрижавській селищній раді

Дата: 12.11.2021 09:55

Фото без описуУвага! Формується склад Молодіжної ради

при Стрижавській селищній раді!

Тобі 14 - 35 років,  ти є жителем Стрижавської територіальної громади, долучайся!

Запрошуємо активну, енергійну, ініціативну  молодь   долучитися до створення Молодіжної ради!

Молодіжна рада  при селищній раді - це консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії виконавчих органів селищної ради та молоді територіальної громади, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.

Якщо бажаєте стати членом/членкинею Молодіжної ради – заповнюйте форму за посиланням: http://surl.li/aresz або   звертайтеся у відділ освіти,  сім’ї,  молоді,   спорту,  культури  та туризму Стрижавської селищної ради за адресою: вул.Київська, 174, смт Стрижавка.

Прийом заяв та документів триватиме з 12 по 22 листопада 2021 року, відповідальна особа – Циба  Любов Анатоліївна (телефон 0960363560, електронна  адреса tsuba.lybov@gmail.com).

Для участі в установчих зборах потрібно подати:

Для жителів (самовисуванців)  Стрижавської громади:

- Заява;

- Біографічна довідка;

- Згода на обробку персональних даних.

Для інститутів громадянського суспільства:

- Заява;

- Біографічна довідка;

-Витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства, засвідчене печаткою ( у разі наявності) з рішення про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми;

- Згода на обробку персональних даних.

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Стрижавській селищній раді відбудуться    22 грудня 2021 року за адресою вул.40-річчя Перемоги,7, смт. Стрижавка в приміщенні селищної ради.