Тренінгова онлайн-програма для молоді «SKILLS LAB: успішна кар’єра»

Дата: 15.11.2021 11:00

Фото без описуАгенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з молодіжним центром «КВАДРАТ» розпочинає тренінгову онлайн-програму для молоді 16-35 років «SKILLS LAB: успішна кар’єра»

Програма буде корисною, якщо:

• ти хочеш знайти хорошу роботу, бути незамінним працівником та бути на "Ти" з роботодавцем?
  • Але не вистачає досвіду і не розумієш чого від тебе очікує роботодавець.
  • Рідко коли все виходить саме собою. Зазвичай, то колосальна праця та володіння крутими «скілами».

Що ж буде цікавого?

• 6 інтерактивних занять та 10 навичок майбутнього;
  • інтегрований відео-курс лекцій на платформі Impaktorium від провідних компаній, серед яких: Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль;
  • практичні майстер-класи, челенджі та поради від роботодавців та експертів;
  • унікальні інструменти з планування кар'єри.

У рамках програми ти можеш підготувати резюме, отримати можливість постажуватися та та зробити перший крок до отримання роботи мрії

Реєструйся за посиланням  https://forms.gle/nCxE6Fo613LNWHgi7 до 20 листопада 2021 року.

Заняття проходитимуть у вівторок та четвер починаючи з 17:00 в програмі Zoom та GoogleMeet

Програма реалізується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області в партнерстві з Вінницьким обласним молодіжним центром "Квадрат" в рамках Всеукраїнської ініціативи Пакт заради молоді 2025, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення та Центру «Розвиток Корпоративної та Соціальної Відповідальності»