Відбулось одразу дві сесії селищної ради 8 скликання

Дата: 17.11.2021 12:02

Фото без опису16 листопада під головуванням селищного голови Михайла Демченка проведено одразу дві сесії: чергову та позачергову. Загалом депутати розглянули 107 рішень.

Основна частина питань – це земельні, які безпосередньо стосуються жителів громади. Також прийняли рішення про виконання бюджету селищної ради за 9 місяців 2021 року та внесли зміни до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Також присвоїли назви вулицям:
•    в садово-дачному товаристві «Стрижавка-1» смт. Стрижавка:
Тополина, Смородинова, Полунична, Сунична, Горобинова, Малинова, Виноградна.

•    в садовому масиві «Переорський» с. Переоки:
Головна, Західна, Яблунева, Сливова, Господарська, Грушева, Озерна, Сунична, Малинова, Вишнева, Абрикосова, Горіхова, Персикова, Грибна, Садова, Крайня.

По завершенню сесії депутати політичної партії у Стрижавській селищній раді звернулися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо протидії захопленню земель громад.

Депутати політичної сили «Українська стратегія Гройсмана» вимагають невідкладно вжити заходів щодо врегулювання ситуації, яка склалася у сфері земельних відносин, передбачивши механізми і процедури, які унеможливлять здійснення різних маніпуляцій  із землями сільськогосподарського призначення і їх незаконного відчуження.

Детальніше можна ознайомитися з кожним проєктом рішення на офіційному сайті Стрижавської територіальної громади.