Проведення громадських слухань по проекту детального плану території для розміщення багатопаливної автозаправної станції переноситься

Дата: 29.11.2021 12:37

Фото без описуРішенням позачергового засідання комісії ТЕБ та НС щодо епідситуації у Вінницькій області з 00.00 год. 18 листопада 2021 року на території області запроваджується «червоний рівень» епідемічної небезпеки.

Відповідно до викладеного вище проведення громадських слухань по проекту детального плану території для розміщення багатопаливної автозаправної станції з пунктом сервісного обслуговування на ділянці з кадастровим номером: 0520655900:07:011:0010, площею 0,6500 га розташованої на території Стрижавської територіальної громади за межами населеного пункту смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області переноситься до завершення карантинних обмежень.

Про дату та час проведення громадських слухань по проекту детального плану території для розміщення багатопаливної автозаправної станції з пунктом сервісного обслуговування буде повідомлено на веб-сайті селищної ради додатково.