Круглий стіл з питань сімейної політики, поширення нових форм сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту прав дітей

Дата: 01.12.2021 12:14

Фото без опису30 листопада, у службі у справах дітей Стрижавської селищної ради відбувся круглий стіл на тему: “Актуальні питання сімейної політики, поширення нових форм сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту прав дітейна якому були розглянуті питання роботи служби у справах дітей Стрижавської селищної ради,  відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради, центру надання соціальних послуг Стрижавської селищної ради щодо розвитку та пропагування сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Метою проведення круглого столу було обговорення заходів щодо інформування населення Стрижавської територіальної громади по питаннях влаштування на виховання в сім’ї громадян України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування за такими формами сімейного виховання, як усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї.

Розпочали засідання із перегляду презентації на тему “Методи та форми сімейного виховання”.

В ході проведення круглого столу було розглянуто такі питання: «Усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу – сімейні форми влаштування дітей-сиріт позбавленої батьківського піклування», «Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні», «Захист прав дітей, які виховуються в сімейних формах влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування».

Згідно з аналізом за останні роки щодо реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї з кожним роком в Україні все більше дітей влаштовуються в різні форми сімейного виховання.