Більше 100 питань розглянули на черговій та позачерговій сесії селищної ради

Дата: 13.12.2021 17:37

Фото без опису10 грудня під головуванням селищного голови Михайла Демченка проведено дві сесії: чергову та позачергову. Загалом депутати розглянули 106 рішень.

Депутати підтримали рішення щодо створення комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури, туризму» Стрижавської селищної ради.

Затвердили проєкт рішення щодо прийняття участі у конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади». Схвалили та направили на конкурс проєкти:

- "У Пеньківці знають всі: спорт - це успіх у житті!" (с. Пеньківка);

- «Спорту – ТАК!» в с. Лаврівка Стрижавської територіальної громади.

Під час сесійного засідання депутати затвердили:

•     зміни до Стратегії розвитку Стрижавської територіальної громади до 2030 року;

•     нову редакцію Положення про службу у справах дітей  Стрижавської селищної ради;

•     зміни Програми підвищення якості надання медичних послуг населенню;

•     зміни до Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Розглянули ряд земельних питань, які стосуються жителів нашої громади.

Детальніше можна ознайомитися з кожним проєктом рішення на офіційному сайті Стрижавської територіальної громади.