Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021»

Дата: 15.12.2021 10:53

Асоціація благодійників України оголошує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021».

Цьогоріч стартує 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року. Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони роблять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа. Кількість поданих заявок від однієї організації/фахівця є необмеженою.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Цьогоріч оргкомітетом конкурсу визначено 25 конкурсних номінацій, у яких заявка може брати участь. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну, або декілька номінацій під які підпадає діяльність організації чи проєкт:

Основні колективні номінації:

Благодійність великого бізнесу.

Благодійність середнього та малого бізнесу.

Корпоративна благодійність.

Колективне волонтерство.

Всеукраїнська благодійність.

Регіональна благодійність.

Місцева благодійність.

Благодійність в охороні здоров’я.

Благодійність в освіті та науці.

Благодійність в культурі та мистецтві.

Благодійність в соціальній сфері.

Благодійність в сфері екології та охорони довкілля.

Благодійність в захисті України.

Благодійність неурядового сектору.

«Добро починається з тебе».

«Молодіжні благодійні ініціативи».

Благодійна акція року.

«Платформа добра».

«Інновації в благодійності».

Індивідуальні номінації:

Благодійник року.

Волонтер року.

Менеджер року у сфері доброчинності (окрема заявка – ЗАВАНТАЖИТИ).

Спеціальні номінації:

Народний благодійник.

Медіа і благодійність.

Допомога з-за кордону.

Кожна конкурсна заява буде оцінена незалежною експертною радою, до складу якої входять експерти з різних галузей, запрошені Організатором до участі. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2022 року у Києві.  Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть  друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами.

Основні етапи Конкурсу «Благодійна Україна-2021»:

Перший – організація, підготовка та розповсюдження матеріалів про конкурс, оголошення регіональних етапів конкурсу (до 31 грудня 2021 року);

Другий – прийом проектних ініціатив (з 4 жовтня 2021 року – до 7 березня 2022 року);

Третій – оцінювання проектних ініціатив Національною Експертною радою (до середини квітня 2022 року);

Четвертий – оголошення переможців Конкурсу (середина-кінець квітня  2022 року);

П’ятий – нагородження переможців (кінець квітня-травень 2022 року).

Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com  до 7 березня 2022 року (включно).

Вся інформація про конкурс тут: https://blagoukraine.org/ukr/news/544-blago_ukraine_2021.html