Дитячий Кубок з футболу «Стрижавка СUP-2021»

Дата: 20.12.2021 17:09

Фото без опису16 грудня 2021 року в спортивному залі КЗ «Сосонський ліцей» під патронатом голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка вперше відбувся дитячий Кубок з футболу «Стрижавка СUP-2021».

На спортивний захід завітали голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту,  культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк, директор КЗ «ДЮСШ «Десна» Андрій Заводян, староста Сосонського старостинського округу Микола Демченко та директор Сосонського ліцею Людмила Кугай.

Провідна мета заходу – популяризація футзалу серед учнів громади та Вінницької області, підвищення спортивної майстерності, пропаганда здорового способу життя  та формування збірної команди.

Участь в проведенні кубку взяли команди: КЗ «ДЮСШ «Десна» Стрижавської селищної ради, ФК "Темп" КЗ "Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної", СК «ТЕМП» Вінницької міської ради, КЗ «ДЮСШ Немирівської міської ради», КЗ «ДЮСШ Жмеринської міської ради» та КЗ «ДЮСШ  Калинівської міської ради». Це спортсмени 2009-2010 року народження.

У своєму вітальному слові голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко зазначив: «Мені дуже приємно бачити сьогодні стільки дітей на турнірі. Ми завжди приділяємо значну увагу підростаючому поколінню, адже діти — це наше майбутнє. Я хочу побажати нашим маленьким гігантам великого футболу, щоб вони, незважаючи на будь-які обставини, завжди досягали поставленої мети. Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу і  велич духу , сприяє популяризації та розвитку здорового способу життя».

Михайло Іванович подякував усім  учасникам турніру, тренерам, організаторам - Вінницькій районні федерації футболу та КУ ДЮСШ «Десна» Стрижавської селищної ради за те, що вони виховують, загартовують та розкривають талановиту молодь.

Усі спортсмени продемонстрували свої знання та навички у міні-футболі і захопили усіх вболівальників майстерною грою. Перемогу здобула команда "Темп" КЗ "ВМПДЮ", ІІ місце СК «ТЕМП» міста Вінниця, ІІІ місце КЗ «ДЮСШ Жмеринської міської ради», ІV місце КЗ ДЮСШ «Десна» Стрижавської селищної ради, V місце - ФК Немирівської міської ради, VI - КЗ «ДЮСШ  Калинівської міської ради».

Кращим гравцем визначили– Сієнко Руслана (СК «Темп» Вінниця), кращим воротарем - Поліщука Миколу (Жмеринка), кращим бомбардиром – Мазура Іллю (Стрижавка), MVP гравець - Лебідь Олександра («Темп» ВМПДЮ).

Переможців нагороджено кубками, медалями і Почесними грамотами.