Оголошення про зняття проєкту із розгляду на громадських слуханнях

Дата: 21.12.2021 15:14

Фото без описуСтрижавська селищна рада знімає із розгляду на громадських слуханнях проект «Детального плану території для розміщення багатопаливної автозаправної станції з пунктом сервісного обслуговування на ділянці з кадастровим номером: 0520655900:07:011:0010, площею 0,6500 га розташованої на території Стрижавської територіальної громади за межами населеного пункту смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області»

Підстава:  лист-звернення  проектної організації ТОВ «ВІНЕКС» від 15.12.2021 року № 356 (розробника проекту «Детального плану території для розміщення багатопаливної автозаправної станції з пунктом сервісного обслуговування на ділянці з кадастровим номером: 0520655900:07:011:0010, площею 0,6500 га розташованої на території Стрижавської територіальної громади за межами населеного пункту смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області») щодо відміни проведення громадських слухань по запроектованому об’єкту в зв’язку із зміною інвестиційних намірів інвестора щодо даної земельної ділянки.