Відкритий обласний турнір Вінницької області з Ушу - Саньда

Дата: 28.12.2021 18:56

Фото без описуВ спортивному комплексі «Нокаут» було проведено відкритий обласний турнір Вінницької області з Ушу-Саньда, присвячений до дня заснування школи бою "У-ВЕЙ", яка була заснована 29 грудня 1998 року в смт Стрижавка тренером Бей Олександром Володимировичем.

У  змаганнях взяли участь 200 спортсменів, 15 команд. Це збірна Запорізької області та спортсмени Вінницької області. Турнір проводиться з 2017 року і входить в календарний план Федерації Ушу України.

Привітати спортсменів з відкритим турніром завітав голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко. Він побажав гарних стартів, нових досягнень та високих результатів! Зазначив, що  ми як територіальна громада будемо всіляко підтримувати наших дітей. Подякував голові ГО "Федерація оздоровчо-спортивних клубів "У-ВЕЙ" Святославу Бабенку та тренеру Олександру Бею за те, що виховують молоде покоління.

«Насправді, саме ці види спорту – Ушу-Саньда вперше включили до Олімпійських видів спорту, а це означає, що є стимул, є мета та майбутні олімпійські чемпіони. Слава нашим дітям! Слава Україні!» - наголосив Михайло Демченко.

Командні місця розподілились таким чином:

1 місце - СК УВЕЙ, смт Стрижавка (18 медалей);

2 місце – СК «Оріон», м.Липовець (9 медалей);

3 місце – Запорізька область (6 медалей).

По завершенню змагань діти були нагороджені пам'ятними медалями, кубками та спортивними формами.