Підтримка воїнів незмінна традиція Стрижавської громади (ВІДЕО)

Дата: 31.12.2021 13:39

Великий смачний вантаж поїхав на схід України до наших воїнів.
Так щороку Стрижавська громада вітає з новорічно-різдвяними святами захисників і захисниць, котрі боронять рубежі Батьківщини.
Традицію гуртувати людей навколо доброї і важливої справи започаткувала ще у 2014-му році стрижавська волонтерка Валентина Луценко. Тоді вона з однодумцями буквально ходила від хати до хати, нагадуючи про необхідність такої підтримки для військових.
Цьогоріч педагогічний колектив Стрижавського ліцею №2 зібрався разом, щоб наліпити домашніх вареників та пиріжків. Небайдужі жителі громади докомплектували смачний вантаж іншими продуктами, діти додали до смаколиків листи з вітаннями і побажаннями.
На звернення голови громади Михайла Демченка відгукнулося керівництво стрижавського відділення #НовоїПошти і запропонувало безкоштовно доправити гостинці у зону ООС.
Щиро дякуємо всім учасникам акції.
Не забуваймо ніколи про тих, завдяки кому можемо зустрічати свята у мирі і затишку!