Новорічно-різдвяне привітання голови Стрижавської громади Михайла Демченка (ВІДЕО)

Дата: 01.01.2022 09:00

Дорога громадо!

У наших оселях знову радісно мерехтять вогні, пахне домашньою випічкою, а за столом рідні люди діляться щирими побажаннями. У дружньому колі ми зустрічаємо Новий рік, а далі — Різдво. Цей зимовий період — чудова нагода подякувати один одному за прожитий разом час і загадати бажання на майбутнє.

Громада — як справжня родина. Усі в ній талановиті й унікальні по-своєму, і тільки гуртом здатні на важливі зміни. Ви довели це влітку під час нашого першого фестивалю традиційної культури «Стрижфест». І тоді, коли наводили лад разом з акцією «Чиста громада». І тоді, коли активно приєдналися до створення символіки громади.

Не все давалося легко, але оптимізм перемагав завжди.

Ми спільно з вами ремонтували школи та садочки, раділи перемогам наших спортсменів, визначали пріоритетні напрямки, які будемо розвивати у Новому 2022-му році.

Нехай він буде легким та успішним, щасливим і щедрим на нові можливості для кожного! Хай здійсниться усе заплановане, а в родинах, колективах і рідній Стрижавській громаді панують злагода та достаток.

Зустрічаймо свята, як веселих колядників, — добрими думками та відкритим серцем!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Щиро – Михайло Демченко,

голова Стрижавської територіальної громади