Кожен маленький житель громади отримав новорічний подарунок

Дата: 04.01.2022 17:19

Новорічні та різдвяні свята - особливі моменти в житті кожної людини, а особливо для дітей. В ці дні малеча очікує на незвичайні сюрпризи і з нетерпінням готується до святкових заходів. Отож, напередодні новорічних свят, у дошкільних навчальних закладах відбулись новорічні ранки,  під час яких діти мали чудову нагоду разом з казковими героями,  Дідусем Морозом та Снігуронькою здійснити незвичайну подорож.

В Стрижавській територіальній громаді наразі зростають понад 4,5 тисячі маленьких громадян.

Під час проведення новорічних ранків привітати дітлахів громади з Новим роком та Різдвом Христовим завітав голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко.

«Для кожного Новий рік - це свято добра та надії, а для дітей це особлива подія - це очікування дива та казки. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Малечі бажаю нових здобутків та звершень у прийдешньому році. Дякую дітям за неймовірні емоції та чудові костюми. Ви надихаєте робити добрі справи. Бажаю вам щасливого Нового року», - сказав у своєму вітальному слові Михайло Демченко.

Новорічні свята принесли дітям позитивні емоції, радість від несподіванок, сюрпризів та довгоочікувані подарунки. Діти танцювали, співали, грали ігри, жартували, розповідали вірші, зустрічалися з казковими героями.

Дякуємо педагогічним колективам, батькам, а особливо дітям за чудову організацію свят, за професійний підхід до справи, за неповторні театралізовані постановки.

Вітаємо всіх з Новим роком! Будьте здорові і успішні!