До уваги громадськості Стрижавської територіальної громади

Дата: 05.01.2022 12:05

Фото без описуЗ метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади, дотримання принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів з урахуванням концепції інтегрованого розвитку території громади, перспективи бачення майбутнього розвитку територіальної громади у вигляді переліку пріоритетів та стратегічних цілей, вимірюваних індикаторів розвитку територіальної громади та їх досягнення, що мають просторове відображення на території Стрижавської територіальної громади, для передбачення узгодженого прийняття рішень щодо цілісного (комплексного) просторового розвитку населених пунктів як єдиної системи розселення і території за їх межами, Стрижавська селищна рада відповідно до «Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 926 інформує про прийняття Рішення 28 сесії 8 скликання від 10 грудня 2021 року № 23 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Стрижавської територіальної громади» та початок процедури збору заяв від мешканців громади на включення до персонального складу робочої групи.

З текстом Рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Стрижавської територіальної громади в розділі Офіційні документи за посиланням http://stryzhavska-rada.gov.ua/docs/1102626/ .

Стрижавська селищна рада.