Відбулась позачергова сесія селищної ради

Дата: 13.01.2022 14:46

Фото без опису12 січня під головуванням селищного голови Михайла Демченка проведено 31 позачергову сесію Стрижавської селищної ради 8 скликання. Загалом на порядок денний було винесено 86 питань.

Ухвалили проєкт рішення про надання адміністративних послуг та виконання завдань адміністратора Центру надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради старостами Лаврівського, Мізяківсько-Хутірського, Сосонського та Пеньківського старостинських округів Стрижавської селищної ради.

Затвердили додаткові угоди, укладені селищним головою у міжсесійний період.
Також затвердили акт приймання -передачі ноутбуків на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради в кількості 60 штук.

Основна частина розглянутих питань – це земельні, які безпосередньо стосувались жителів громади.
Усі питання порядку денного були ухвалені депутатами селищної ради. Детальніше можна ознайомитися з кожним проєктом рішення на офіційному сайті Стрижавської територіальної громади.