До уваги громадськості

Дата: 19.01.2022 16:14

Стрижавська селищна рада, керуючись Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», ДБН Б.1.1 - 9:2009 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів сільських населених пунктів», інформує про прийняття Рішення 30 сесії 8 скликання від  23 грудня 2021 року №15  « Про затвердження Генеральних планів та Планів зонування територій сіл Лаврівка та Медвідка Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області».

З текстом рішення можна ознайомитись на сайті Стрижавської селищної ради за посиланням https://stryzhavska-rada.gov.ua/.