Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 04.02.2022 17:40

Фото без опису04 лютого 2022 року під головуванням Стрижавського селищного голови Михайла Демченка відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради. На порядок денний винесено 32 питання.

Члени виконавчого комітету заслухали звіти начальників структурних підрозділів селищної ради про стан виконання програм на 2021 рік, зокрема:

• Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку Стрижавської територіальної громади на 2021 рік;
  • Про стан виконання Стратегії   Стрижавської територіальної громади до 2030 року за 2021 рік;
  • Про стан виконання програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2021 рік;
  • Про стан виконання Програми розвитку культури та духовного відродження Стрижавської територіальної громади на 2021 рік;
  • Про стан виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту Стрижавської територіальної громади на 2021 рік;
  • Про стан виконання Програми розвитку земельних відносин на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік;
  • Про стан виконання програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік;
  • Про стан виконання Комплексної Програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства на 2021 рік;
  • Про стан виконання Програми охорони навколишнього природного середовища на території Стрижавської  територіальної громади на 2021 рік;
  • Про стан виконання Програми управління комунальним майном Стрижавської територіальної громади на 2021 рік;
  • Про стан виконання Програми організації суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік».

Начальник відділу фінансів селищної ради Лариса Микитюк прозвітувала про виконання бюджету Стрижавської селищної територіальної громади за 2021 рік.

Схвалено звіт директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради  Андрія Заводяна.

Також прийняли рішення про затвердження плану основних заходів цивільного захисту ланки Стрижавської територіальної громади Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2022 рік та  затвердили план евакуації населення Стрижавської територіальної громади (на мирний час).

Внесені зміни та доповнення до Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки

Затверджено план роботи відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради на 2022рік та склад комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам при виконавчому комітеті селищної ради та Положення.

Створено робочу групу з формування Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Стрижавської територіальної громади.

В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались надання матеріальної допомоги жителям територіальної громади, реєстрації колективних договорів, захисту прав дітей, майнових питань, поштових адрес та відзначення ювілярів .

Члени виконкому схвалили усі проєкти рішень, які були винесені на порядок денний.