Дата: 07.02.2022 14:18

В зв’язку з тим, що за клопотаннями депутатів,  відповідно до розпорядження селищного голови від 07 лютого 2022 року №15 «Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 11 січня 2022 року №3 «Про скликання чергової 33 сесії 08 скликання Стрижавської селищної ради», визначено проведення сесії 11 лютого 2022 року о 09.00 годині, тому звіт селищного голови про роботу за період з 20 листопада 2020 року до 31 грудня 2021 року, відбудеться 10 лютого о 16.00 годині в залі засідань адміністративного будинку селищної ради за адресою: вул.  40-річчя Перемоги, буд.7, смт Стрижавка.

До учасників застосовуються усі обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами).

Відповідальний структурний підрозділ: загальний відділ апарату селищної ради.

Контактна особа: Вдовик Олександр Сергійович, начальник загального відділу апарату селищної ради, тел. 58-52-96.

Реєстрація учасників звіту за електронною адресою: info@stryzhavska-rada.gov.ua