2 проєкти Стрижавської громади переможці конкурсу "Комфортні громади"

Дата: 11.02.2022 13:04

Фото без опису10 лютого відбулося засідання Експертної ради конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади», на якому визначені проєкти-переможці у 2022 році. Так, цьогоріч співфінансування з обласного бюджету отримають 88 проєктів. На їх реалізацію заплановано понад 34 млн грн. Ці кошти громади отримають як співфінансування з обласного бюджету.

Цьогоріч на конкурс обласної ради «Комфортні громади» було подано 141 проєкт, з яких 129 пройшли технічний відбір і були допущені до презентації експертам.

Серед переможців поєкти Стрижавської громади  «Спорту – ТАК! в с. Лаврівка» і «У Пеньківці знають всі: спорт – це успіх у житті»

Довідково.

В 2021 році Стрижавська громада стала переможцем в обласному конкурсі «Комфортні громади» з проектом «Спортивний майданчик запорука здорового покоління».

В селі Мізяківські хутори біля ліцею розпочато будівництво нового дитячо-спортивного комплексу. Використано 431,6 тис. грн. В 2022 році планується його відкриття.