Оприлюднено рекомендації щодо дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації

Дата: 14.02.2022 09:47

Фото без описуНа сайті МОН оприлюднено рекомендаціі? щодо діи? у разі загрози виникнення або виникнення надзвичаи?ноі? ситуаціі?.

Так, на відповідній сторінці у розділі «Цивільнии? захист та безпека життєдіяльності» оприлюднено наступні матеріали.

1. «Абетка безпеки», розроблена ДСНС, з можливістю встановлення відповідного мобільного додатку на смартфон. Доступна за посиланням – abetka.dsns.gov.ua.
  2. Мапа з адресними місцями укриттів у підземному просторі Києва, оновлена Київською міською державною адміністрацією.
  3. Рекомендовании? вміст тривожноі? валізи – доступний за посиланням.
  4. Брошура «У разі надзвичаи?ноі? ситуаціі? або віи?ни», розроблена Міністерством культури та інформаціи?ноі? політики – доступна за посиланням.
  5. Посібник «Супергерої безпеки», створений дитячою та сімеи?ною психологинею Світланою Рои?з – за посиланням. У посібнику йдеться про те, як говорити про загрози з наи?меншими членами родини і як навчити і?х діяти у різних ситуаціях. У своі?х рекомендаціях Світлана Рои?з спиралась на матеріали Служби тилу Ізраі?лю. Вона пропонує закріплювати знання у форматі ігор у супергероі?в.

Нагадаємо, оприлюднено рейтинг кращих українських ЗВО за версією Webometrics.