Громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки у складі містобудівної документації

Дата: 18.02.2022 10:09

Фото без описуЗ метою проведення громадського обговорення на офіційному сайті Стрижавської селищної ради за адресою: https://stryzhavska-rada.gov.ua/feedback/ оприлюднена заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки у складі містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 10,7516 га для будівництва внутрішньо-господарських об'єктів сільськогосподарського призначення та ресторанно-готельного комплексу на території Стрижавської селищної ради, Вінницького району, Вінницької області за межами села Сосонка», розроблений на підставі завдання на проектування, рішенням 21 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 03 вересня 2021 року № 4.

Строк громадського обговорення заяви – 15 днів з дати оприлюднення даного повідомлення.

Контактна особа – начальник відділу містобудування та архітектури Стрижавської селищної ради – Рудий Володимир Степанович, тел.: (0432)58-52-96.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси: Стрижавська селищна рада. 23210, Вінницька обл., Вінницький р-н, смт Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7. тел.:(0432) 58-52-96;  email: info@stryzhavska-rada.gov.ua.

Термін подання зауважень і пропозицій становить не менше 15 днів з дня оприлюднення повідомлення.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки