Проведено перше коло зональних змагань чемпіонату ВФСТ "Колос" з футзалу.

Дата: 21.02.2022 15:20

Фото без описуЦими днями у спортивній залі Сосонського ліцею відбулось перше коло зональних змагань чемпіонату ВФСТ "Колос"  з футзалу.

Учасників прийшли привітати та підтримати не лише вболівальники, а й голова Стрижавськогої територіальної громади Михайло Демченко, голова Гніванської територіальної громади Володимир Кулішов, голова Вінницької районної ГО ВФСТ «Колос» Роман Юсумбелі та депутат Стрижавської селищної ради 8 скликання Віталій Сабатовський.

За результатами першого кола команда Стрижавської громади здобула 3 очки: програла команді Гніванської громади з рахунком 7:6, та перемогли Лука-Мелешківську громаду з рахунком 12:4

За результатами змагань переможцями першого кола зональних змагань стала команда Гніванської міської територіальної громади, друге місце - команда Стрижавської громади, третє посіла команда Лука-Мелешківської громади.

Наступне коло змагань відбудеться в спортивній залі Сосонського ліцею 26.02.2022 року о 11:00 год. Вболіваємо за наших футзалістів та бажаємо перемоги!